pozitive_22


Pozitive Technologies 

Pozitive Technologies to bezpłatna konferencja łącząca świat IT i biznesu, skierowana do specjalistów wykorzystujących na co dzień najnowsze osiągnięcia nowych technologii. Projekt powstał w 2019 roku z inicjatywy Miasta Poznania oraz poznańskich firm technologicznych. 

W tym roku odbędzie się 24 listopada i połączy świat online i offline. Odbiorcami wydarzenia są przedstawiciele oraz specjaliści branży IT z kilkuletnim doświadczeniem: programiści, testerzy, inżynierowie devops, analitycy danych, a także kadra menadżerska i zarządzająca działami IT. IV edycję konferencji dla branży IT możesz obejrzeć w swoim ulubionym fotelu online w godzinach 9:00-16:00. 

Kto wystąpi? M.in:

  • Bestsellerowy Autor i Keynote Speaker Erik Qualman uznany za 2. najbardziej lubianego autora na świecie, zaraz za J.K. Rowling z Harry'ego Pottera. 
  • Hazel Savage, Current VP, Music Intelligence, SoundCloud, Ex-CEO & CO-FOUNDER, Musiio.

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak obowiązuje rejestracja i limit miejsc. Śpiesz się!

Po konferencji online zapraszamy na POZytywne After Party w eN studios w Poznaniu. To będzie prawdziwy festiwal branży IT! Na uczestników czekają unikatowe prelekcje, niespodzianki, impreza z DJ-em, najnowsze gry VR, Mario Kart, konkursy, open bar i przekąski, a także niesamowite koncerty. Gwiazdą wieczoru będzie legenda sceny hip-hopowej donGURALesko - właściwie Piotr Górny, znany również jako Gural. Dochód ze sprzedaży biletów przekazujemy na Fundację “Nie wykluczaj”. 

Kup swój bilet, dołącz do społeczności Pozitive Technologies, zdobądź wiedzę, nowe znajomości, wyjątkowe doświadczenia i pomóż!

Wszystkie informacje i rejestracje na stronie.

Śledź nas na Facebooku i LinkedInie.